logo
logo

 

REKLAMACJE  tel. 508 399 443

Księgarnia podreczniki.edu.pl akceptuje tylko wymianę podręczników w następujących przypadkach:

Pomyłka tytułu podręcznika (niezgodność z zamówieniem) z winy pracownika Księgarni podreczniki.edu.pl. W takim przypadku prosimy o niezwłoczne kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl i odesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Księgarnia podreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

Pomyłka tytułu podręcznika z winy Klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl. Pracownik Księgarni podreczniki.edu.pl zaproponuje wymianę na prawidłowy podręcznik. Po uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności tytułu należy odesłać Pocztą Polską zły podręcznik. Księgarnia podreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji pokrywa Klient. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu wraz podaniem numeru zamówienia.

W ofercie Księgarni podreczniki.edu.pl znajdują się głównie podręczniki używane, reklamacji nie podlega stan podręczników.

Z zastrzeżeniem §2 ust. 6 regulamiu (http://www.podreczniki.edu.pl/index.php?d=regulamin) reklamacji nie podlega numer oraz rok wydania podręczników.

Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 7 dni roboczych.

Twój koszyk jest pusty
Biuro obsługi klienta
Czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 10:00 - 19:00

W sprawie zamówień proszę

dzwonić pod nr 508-399-443

 
tel. : 508-399-443

Księgarnia podreczniki.edu.pl - Bielany

zobacz jak do Nas trafić »
Paczki wysyłamy:

przelew lub pobranie
tylko przelew
DOSTAWA DO 2 DNI ROBOCZYCH

Zamówione książki można także odebrać osobiście w Warszawie

Oprogramowanie KQS.store © Księgarnia podreczniki.edu.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Designed by sucro.pl