logo
logo

§1

Siedziba firmy

Niniejszy Regulamin określa zasady świadczenia usług w sklepie internetowym prowadzonym przez R&R Inwestycje Radosław Rutkowski  z siedzibą w Warszawie przy
Al. Reymonta 17/13, (dalej zwanym Księgarnia podreczniki.edu.pl).

§2

Oferta

1.      Wszystkie prezentowane w sklepie internetowym produkty to podręczniki używane, chyba że zaznaczono inaczej.

2.      Księgarnia podreczniki.edu.pl oferuje podręczniki tylko w dobrym i bardzo dobrym stanie.

3.      Prezentowane zdjęcia mają charakter podglądowy.

4.  Klient wybiera tytuł podręcznika z oferty Księgarni podreczniki.edu.pl prezentowanej na stronie internetowej www.podreczniki.edu.pl i składa zamówienie w sklepie internetowym   ewentualnie e-mailem lub telefonicznie.  Oferta zawarta na stronie www.podreczniki.edu.pl nie odzwierciedla stanów magazynowych.

5.     Liczba zamawianych tytułów jest ograniczona dostępnością w magazynie.

6.     Jeżeli Klient nie zaznaczy w zamówieniu wymaganych wydań podręczników, wysłane zostaną najnowsze wydania podręczników dostępne w magazynie.

7.   Księgarnia podreczniki.edu.pl nie odpowiada za różnice wynikające pomiędzy poszczególnymi wydaniami podręczników oraz za brak materiałów dodatkowych dołączanych przez wydawnictwa do nowych podręczników takich jak: kody, płyty CD, mapki, słowniczki itp.

§3

Ceny

Cena wyświetlana przy tytule nie obejmuje opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie doliczony do wartości zakupionych podręczników w zależności od wybranej formy przesyłki.

§4

Przyjęcie i realizacja zamówienia

1.   W ciągu dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia pracownik Księgarni podreczniki.edu.pl skontaktuje się na podany przy rejestracji numer telefonu/e-mail w celu potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Warunkiem realizacji zamówienia jest jego potwierdzenie przez Klienta lub w przypadku wybranej płatności przelewem, wpłynięcie należnej kwoty na konto Księgarni podreczniki.edu.pl. W przypadku braku takiego potwierdzenia Księgarnia podreczniki.edu.pl zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

2.    Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało adres i telefon odbiorcy oraz adres jego poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia podania nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, Księgarnia podreczniki.edu.pl zastrzega sobie prawo do niewysyłania podręczników.

3.    W przypadku braku potwierdzenia zamówienia ze strony Księgarni podreczniki.edu.pl w ciągu dwóch dni roboczych, prosimy o kontakt mailowy info@podreczniki.edu.pl lub telefoniczny 500 205 637.

4.     Zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością ich otrzymywania do momentu wyczerpania zapasów w magazynie.

5.     O braku w magazynie jakiegokolwiek zamówionego tytułu powiadamiamy za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.

6.   W przypadku, gdy zamówienie obejmuje kilka pozycji i wystąpią trudności z dostępnością wszystkich zamówionych tytułów, w celu zminimalizowania kosztów dostawy zamówienie zrealizowane zostanie w dłuższym czasie jednorazowo (jedna opłata za przesyłkę). Na życzenie Klienta Księgarnia podreczniki.edu.pl może podzielić zamówienie na kilka partii, każdorazowo pobierając od niego koszty przesyłki.

7.      Pracownik Księgarni podreczniki.edu.pl obsługujący dane zamówienie, zobowiązany jest do sprawdzenia stanu podręczników przed wysłaniem przesyłki do Klienta.

8.      Stan zamówienia mogą Państwo na bieżąco monitorować po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika na stronie www.podreczniki.edu.pl.

9.      Złożone zamówienie może być anulowane tylko telefonicznie pod nr telefonu 500 205 637. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

10.  W przypadku nieodebrania przez Klienta nadanej paczki, Klient zobowiązany będzie do pokrycia kosztów dostawy i zwrotu przesyłki w wysokości 25 zł.

§5

Terminy realizacji

Zamówienie zwykle zostaje zrealizowane w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia przez Klienta (w szczycie sezonu może ulec wydłużeniu do 5 dni). W przypadku trudności z realizacją, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn niezależnych od Księgarni podreczniki.edu.pl.
Księgarnia podreczniki.edu.pl nie odpowiada za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską oraz firmę kurierską.

§6

Formy płatności

1.     Księgarnia podreczniki.edu.pl oferuje dwie formy płatności:

a)   za pobraniem - za przesyłkę Klient płaci przy odbiorze kurierowi;

b)   przelewem - przesyłka zostanie wysłana po wpływie pieniędzy na rachunek bankowy Księgarni podreczniki.edu.pl (zazwyczaj następnego dnia po dokonaniu przelewu).

Nr rachunku bankowego
mBank 24 1140 2004 0000 3102 5814 9377

2.     Każdy Klient na dowód zakupu towaru otrzymuje paragon, a na życzenie - fakturę lub rachunek imienny.

§7

 Reklamacje

Księgarnia podreczniki.edu.pl akceptuje tylko wymianę podręczników w następujących przypadkach:

1.    Pomyłka tytułu podręcznika (niezgodność z zamówieniem) z winy pracownika Księgarni podreczniki.edu.pl. W takim przypadku prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl i odesłanie Pocztą Polską złego podręcznika. Księgarnia podreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu.

2.  Pomyłka tytułu podręcznika z winy Klienta. W takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 399 443 lub e-mail: info@podreczniki.edu.pl. Pracownik Księgarni podreczniki.edu.pl zaproponuje wymianę na prawidłowy podręcznik. Po uzgodnieniu i sprawdzeniu dostępności tytułu należy odesłać Pocztą Polską zły podręcznik. Księgarnia podreczniki.edu.pl nie przyjmuje przesyłek reklamacyjnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane z odesłaniem reklamacji pokrywa Klient. Do reklamowanej przesyłki należy dołączyć dowód zakupu.

3.      W ofercie Księgarni podreczniki.edu.pl znajdują się głównie podręczniki używane, reklamacji nie podlega stan podręczników.

4.   Z zastrzeżeniem §2 ust. 6 reklamacji nie podlega numer oraz rok wydania podręczników.

§8

Ochrona danych osobowych

1.     Stosownie do przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dane osobowe nabywcy zostaną     wprowadzone do bazy danych Księgarni podreczniki.edu.pl wyłącznie w celu realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia.

2.      Nazwy producentów i marki należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronie Księgarni podreczniki.edu.pl wyłącznie w celach informacyjnych.

 

§9

Dane kontaktowe

Wszystkie uwagi, propozycje, reklamacje i skargi prosimy kierować do:

Księgarnia podreczniki.edu.pl

Al. Reymonta 17/13

01-840 Warszawa

e-mail: info@podreczniki.edu.pl

tel.: 508 399 443 w godz. 10:00 – 18:00 (pon.-pt.).

Twój koszyk jest pusty
Biuro obsługi klienta
Czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 10:00 - 19:00

W sprawie zamówień proszę

dzwonić pod nr 508-399-443

 
tel. : 508-399-443

Księgarnia podreczniki.edu.pl - Bielany

zobacz jak do Nas trafić »
Paczki wysyłamy:

przelew lub pobranie
tylko przelew
DOSTAWA DO 2 DNI ROBOCZYCH

Zamówione książki można także odebrać osobiście w Warszawie

Oprogramowanie KQS.store © Księgarnia podreczniki.edu.pl . Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. Designed by sucro.pl